FIRMA EXPEN DZIAŁA NA RYNKU OD 2011 ROKU.

Firmę tworzy zespół z wieloletnim doświadczeniem w segmencie marek premium. Upominki w klasie premium nie mają przed nami tajemnic. 

Od wielu lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem luksusowych marek artykułów piśmienniczych  Cross® oraz Sheaffer® na rynku b2b. Już 175 lat firma Cross® jest wiodącym międzynarodowym producentem eleganckich piór wiecznych i długopisówProdukty, które są niezrównane pod względem wzornictwa i rzemiosła, sprzedawane są  na całym świecie. Sheaffer to amerykańska marka luksusowych artykułów piśmienniczych z białą kropką – znanym na całym świecie symbolem mistrzostwa wykonania, innowacji, wysokiej jakości i niezawodności. W swoim asortymencie Sheaffer posiada: pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy oraz zestawy piśmiennicze. 

znak expen1

Z sukcesem wprowadziliśmy na polski rynek długopisy marki Pigra (ex Premec). Komfortowy design korpusu z niezawodnymi wkładami, to jest właśnie to, czego każdy potrzebuje na swoim biurku.

Prowadzimy także sprzedaż multinarzęd marki TRUE® i latarek amerykańskiej marki NEBO®. Wielkie powodzenie sprzedażowe tych marek wynika z wysokiej jakości niezwykle użytecznych produktów.

Nasza firma jest liderem w Europie w sprzedaży tych dwóch marek na rynku b2b.

W 2017 roku zaprezentowaliśmy własną markę exo®. W ofercie znajdują się wyłącznie artykuły piśmiennicze. Do klasycznych kolekcji w 2021 roku dołączyła seria specjalna exo® Husaria Polska z elementami polskiej flagi zapakowana w piękne pudełko wyprodukowane w Polsce.

Uzupełniając ofertę piśmienniczą, rozpoczęliśmy w 2019 roku dystrybucję organizerów i notesów brytyjskiej firmy fILOFAX®. Odpowiadamy za sprzedaż, tej istniejącej od 100 lat marki, we wszystkich kanałach dystrybucji.

Wprowadzane przez nas produkty są laureatami licznych nagród oraz wyróżnień, m.in. SuperGift, Gifts Of The Year. Nasz katalog zdobył srebrny medal w konkursie „Catalogue of the Year” organizowanym w ramach targów RemaDays, edycja 2020.
Oferujemy tylko markowe produkty i współpracujemy z zaufanymi Dostawcami, którzy, tak jak my, dbają o najwyższą jakość i terminowość.