FIRMA EXPEN DZIAŁA NA RYNKU OD 2011 ROKU.

Firmę tworzy zespół z wieloletnim doświadczeniem w segmencie marek premium. Upominki w klasie premium nie mają przed nami tajemnic. 

Od wielu lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem luksusowych marek artykułów piśmienniczych  Cross® oraz Sheaffer® na rynku b2b. Już 175 lat firma Cross® jest wiodącym międzynarodowym producentem eleganckich piór wiecznych i długopisówProdukty, które są niezrównane pod względem wzornictwa i rzemiosła, sprzedawane są  na całym świecie. Sheaffer to amerykańska marka luksusowych artykułów piśmienniczych z białą kropką – znanym na całym świecie symbolem mistrzostwa wykonania, innowacji, wysokiej jakości i niezawodności. W swoim asortymencie Sheaffer posiada: pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy oraz zestawy piśmiennicze. 

znak expen1

Z sukcesem wprowadziliśmy na polski rynek długopisy marki Pigra® (ex Premec). Komfortowy design korpusu z niezawodnymi wkładami, to jest właśnie to, czego każdy potrzebuje na swoim biurku.

Prowadzimy także sprzedaż multinarzęd marki TRUE® i latarek amerykańskiej marki NEBO®. Wielkie powodzenie sprzedażowe tych marek wynika z wysokiej jakości niezwykle użytecznych produktów.

Nasza firma jest liderem  w Europie w sprzedaży tych dwóch marek na rynku b2b.

W 2017 roku zaprezentowaliśmy własną markę exo®. W ofercie znajdują się wyłącznie artykuły piśmiennicze. Do klasycznych kolekcji w 2021 roku dołączyła seria specjalna exo® Husaria Polska z elementami polskiej flagi zapakowana  w piękne pudełko wyprodukowane w Polsce.

Uzupełniając ofertę piśmienniczą, rozpoczęliśmy w 2019 roku dystrybucję organizerów i notesów brytyjskiej firmy fILOFAX®. Odpowiadamy za sprzedaż, tej istniejącej od 100 lat marki, we wszystkich kanałach dystrybucji.

Rok 2024 to czas kiedy do naszego portfolio dołączają dwie kolejne amerykańskie marki artykułów piśmienniczych Conklin® i Montevrde®, których firma Expen od marca 2024 jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Jesteśmy firmą która cały czas stawia na rozwój i powiększa swoje struktury, tworząc aktualnie dział handlowy RETAIL w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie rynku detalicznego naszymi produktami.

Wprowadzane przez nas produkty są laureatami licznych nagród oraz wyróżnień, m.in. SuperGift, Gifts Of The Year. Nasz katalog zdobył srebrny medal w konkursie „Catalogue of the Year” organizowanym w ramach targów RemaDays, edycja 2020.
Oferujemy tylko markowe produkty i współpracujemy z zaufanymi Dostawcami, którzy, tak jak my, dbają o najwyższą jakość i terminowość.