FIRMA EXPEN DZIAŁA NA RYNKU OD 2011 ROKU.

Firmę tworzy zespół z wieloletnim doświadczeniem w segmencie marek premium. Firmowe gadżety reklamowe w klasie premium nie mają przed nami tajemnic. 

Od wielu lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem luksusowych marek artykułów piśmienniczych i notesów Cross® oraz Sheaffer® na rynku b2b. Już od 175 lat firma Cross® jest wiodącym międzynarodowym producentem eleganckich piór wiecznych i długopisówProdukty, które są niezrównane pod względem wzornictwa i rzemiosła, sprzedawane są w wytwornych sklepach na całym świecie, a na rynku upominków biznesowych za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm.

znak expen1

Z sukcesem wprowadziliśmy na polski rynek długopisów markę Pigra (ex Premec). Komfortowy design korpusu z niezawodnymi wkładami, to jest właśnie to, co każdy potrzebuje na swoim biurku.

Prowadzimy także sprzedaż multinarzędzi brytyjskiej marki True Utility® i latarek amerykańskiej marki NEBO®. Wielkie powodzenie sprzedażowe tych marek wynika z wysokiej jakości niezwykle użytecznych produktów.

W 2017 roku zaprezentowaliśmy własną markę exo®. W ofercie znajdują się wyłącznie artykuły piśmiennicze, czyli to, na czym znamy się najlepiej.

Uzupełniając ofertę piśmienniczą, rozpoczęliśmy w 2019 roku dystrybucję organizerów i notesów brytyjskiej firmy fILOFAX®. Odpowiadamy za sprzedaż, tej istniejącej od 100 lat marki, we wszystkich kanałach dystrybucji.

Z przyjemnością informujemy, że dołączyliśmy do oferty markę Pininfarina Segno®. Biuro projektowe Carrozzeria Pininfarina dostarcza zintegrowane rozwiązania w różnych dziedzinach, od motoryzacji po architekturę, od inteligentnych produktów po handel detaliczny. Kreatywnie łączy nowoczesne technologie i innowacje projektowe, tworząc niekonwencjonalną gamę artykułów piśmienniczych, ethergrafów, notesów z kamienia. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane w 100% we Włoszech.

Wprowadzane przez nas produkty są laureatami licznych nagród oraz wyróżnień, m.in. SuperGift, Gifts Of The Year. Nasz katalog zdobył srebrny medal w konkursie „Catalogue of the Year” organizowanym w ramach targów RemaDays, edycja 2020.
Oferujemy tylko markowe produkty i współpracujemy z zaufanymi Dostawcami, którzy, tak jak my, dbają o najwyższą jakość i terminowość.