baner 2

Expen - to czego szukasz

Nasz zespół tworzą ludzie  z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku reklamowym b2b. Jako EXPEN wprowadzamy nowe, oryginalne produkty producentów z Europy i Stanów Zjednoczonych. Strategią naszej firmy jest prezentowanie brand’ów, których klasa i tradycje rzetelnego wykonawstwa są uznane w świecie, dając tym samym gwarancje najwyższej jakości.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Sheaffer i Cross od ponad 100 lat odnoszących sukcesy w Stanach Zjednoczonych dzięki swoim tradycjom w kreacji wyśmienitych artykułów piśmienniczych ; Premek – producenta znanych na całym świecie  wkładów do długopisów którego autorski długopis – Chalk wprowadzony przez nas na polski rynek święci triumfy od  samego debiutu;  Trueutility angielskiej gamy, multi – narzędzi wraz z marką NEBO – wprowadzającą innowacyjne rozwiązania świateł LED dla podręcznych latarek; PO z propozycją termokubkuw PAO, jedynych w swoim rodzaju z wbudowanym inwersyjnym systemem zaparzania herbaty; Hinza  – producenta wyśmienitych plastikowych toreb – produktu o atrakcyjnym designie, zgodnym z obowiązującymi eko- trendami. Jesteśmy także autorem marki exo

jak działamy
jesteśmy autorem marki exo

Dzięki doświadczeniu i zespołowej pracy powołaliśmy do życia markę, której zadaniem jest stać się wizytówką filozofii którą kierujemy się w wyborze produktów dla Państwa.

Wyśmienita jakość potwierdzona sukcesami, ekskluzywny styl, wyrazisty design i nowatorskie rozwiązania – takie produkty są naszym wyborem.

rzetelna praca, najwyższej jakości produkty, osobisty i serdeczny kontakt z naszymi Klientami, sprawna obsługa zleceń – gwarancja dla wykonanej pracy. Rozwój w kierunku wprowadzania autorskiego asortymentu.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.